TARKAN TURAN 
tarkanoztekin@hotmail.com

TARKAN TURAN


Ankara doğumlu Tarkan TURAN ÖZTEKİN,  1999 yılından itibaren aktif olarak öğretmenlik, eğitmenlik ve eğitim-iletişim danışmanlığı görevlerine devam etmektedir.  Özellikle iletişim konulu seminer ve konferanslar vermektedir.  Halen yerel ve ulusal haber sitelerinde köşe yazarlığı yapmaktadır. Yayınlanmış iki kitabı bulunmaktadır. Baskı aşamasında olan “ Kahverengi” adlı şiir kitabı ve “ Bir göz yanılması” adlı romanı bulunmaktadır.

Özellikle gençlere ve kadınlara yönelik projelerde görev almıştır. Anlayarak hızlı okuma üzerine Sakarya ilimizde Milli eğitim ile birlikte projeler yapmıştır. Bu çalışmalarını ulusal anlamda devam ettirmektedir. Almanya Münih SGH engelliler derneği onursal üyeliği, Matematiksel düşünce derneği kurucu başkanlığı görevlerinde bulunmuştur.

Gençlik ve spor bakanlığının KYK’larda organize ettiği bir dizi iletişim ve eğitim çalışmalarında akredite edilerek katılmıştır. Bir çok yerel yönetim, Üniversite , kurum ve kuruluşlarda eğitim,kültür ve iletişim konulu çalışmalar organize etmiştir. 


© 2019 www.tarkanturan.com